Zaproszenie na Paradę Niepodległości

2018_11_10_parada_2018DRODZY RODZICE!
Z Panią wicedyrektor Anną Szemiel zapraszam Państwa do wspólnego udziału w Paradzie Niepodległości ??️. Byłoby nam miło spotkać się z Państwem w tym dniu i wspólnie reprezentować "Zielonkę". Zapraszamy rodzinnie o godzinie 9.15, przy lodziarni "Znane smaki" (koło Technikum Łączności, ul. Tartaczna 5). 11.11.2018r. hasło: "Zielonka", znak rozpoznawczy czerwone parasole i my. Mile widziane szaliki, czapki, chorągiewki ... biało czerwone. Do zobaczenia.
Link: Parada

Spotkania z rodzicami

zebranieWe wtorek, 11 września 2018r., od godz. 17:00 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas 0 - VIII.

Dowozy w roku szkolnym 2018/2019

autobusAutobus szkolny na trasie Letniewo - Szkoła - Letniewo w roku szkolnym 2018/2019 będzie kursował według następującego rozkładu jazdy:
Odjazd autobusu z Letniewa codziennie o godz. 7.20.

Gratulacje

congratSkładam serdeczne gratulacje Pani Krystynie Baryś z okazji wygrania konkursu na Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 69 w Gdańsku.
Życzę wszelkiej pomyślności, zapału i sił do pracy oraz satysfakcji z realizacji planów i zamierzeń.
Równocześnie zapewniam, że w razie potrzeby służę swoją pomocą i radą.

Kamil Gajewski